چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۱۳:۳۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ 
  • کد خبر : ۸۶۰۳۳
صبح امروز با حضور معاون محترم آموزشی دانشگاه جناب آقای دكتر یزدانی و تیم مدیران ستادی پاویون شماره 3 آقایان افتتاح شد.
پاویون شماره 3 (آقایان) مجتمع آموزشی درمانی امام علی(ع) به متراژ حدود 200 مترمربع و دفتر گروههای آموزشی مجتمع به متراژ مجموعا 300 مترمربع گشایش یافت.

 

دکتر یزدانی پس از انجام آیین افتتاحیه از زحمات ریاست محترم مجتمع جناب آقای دکتر سلیمانی و معاون محترم آموزشی مجتمع سرکار خانم دکترصیامی تقدیر نمودند.ایشان ضمن تشکر از عملکرد رضایت بخش معاونت آموزشی مجتمع امام علی (ع) بیان کردند تجهیز همه گروههای آموزشی به دفتر مجزا برای نخستین بار طی این سالها باعث خرسندی و افتخار است و هم اکنون شاهد افزایش فضای آموزشی با بیشترین مساحت در استان هستیم.

 

با افتتاح این پاویون تعداد پاویونهای مجتمع به 3 پاویون مجزا جهت استفاده  كارورزان خانم، دستیاران خانم، کارورزان و دستیاران آقا افزایش یافت. شایان ذکر است اتاق و پاویون دستیاران بر اساس سال و رشته دستیاری به درخواست ایشان طراحی و در اختیار آنها قرار داده شدو

دفتر گروههای آموزشی مجتمع شامل( عفونی، داخلی، گوش و حلق و بینی، اطفال، رادیولوژی و پوست) نیز که پیشتر تعیین مکان و تجهیز شده بود، امروز بصورت رسمی افتتاح شد. با افتتاح پاویون شماره 3 مجتمع و دفاتر گروههای آموزشی فضای آموزشی بیمارستان به بیش از 500 متر در 8 ماه اخیر افزایش یافت.

منبع خبر
روابط عمومي
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0