Wednesday, May 12, 2021
  • time : 8:26:36
  • Date : Wed Apr 07, 2021
  • news code : 85935
روز جهانی بهداشت پیام معاون بهداشت به مناسبت روزجهانی بهداشت
پیام معاون بهداشت به مناسبت روزجهانی بهداشت ونامگذاری سال 2021 با عنوان روز جهانی مدافعان سلامت
 
 
 

متن پیام به شرح زیر است : 

🔰فرا رسیدن ۱۸ فروردین مصادف با روز جهانی بهداشت، فرصت مغتنمی است تا از تلاش خالصانه زحمت کشان حوزه بهداشت تشکر و قدردانی نماییم .

🔰سازمان جهانی بهداشت، امسال را "سال جهانی مدافعان سلامت"، نامگذاری نموده است که این نشان از جایگاه والای کادر بهداشت و درمان در جامعه به خصوص در این روزهای سخت و نفس گیر همه گیری کرونا دارد.

🔰دست مریزاد می گویم به همکارانم که با از خودگذشتگی و تلاش جهادی در این مدت در عرصه مقابله و پیشگیری از این بیماری منحوس با تشدید نظارت‌های بهداشتی، واکسیناسیون گروه های هدف  و غربالگری عمومی و رهگیری افراد در تماس بیماران وهمچنین ارایه خدمات تشخیصی ودرمانی به بیماران سرپایی و حتی با حضور در منزل برای افرادی که توانایی مراجعه به مراکز درمانی ندارند و.... بار زیادی را از روی دوش همکاران درمان برداشتند و به کنترل بیماری در مقاطع مختلف زمانی کمک زیادی نمودند. 

🔰 در مقابله با ویروس کرونا بارها در کل کشور شاهد این بودیم که همکاری مردم با کادر بهداشت و رعایت پروتکل های بهداشتی چقدر در کاهش و کنترل بیماری کرونا موثر است. 
لذااز تمامی مردم  به خصوص از مردم شریف استان البرز نیز درخواست دارم، که به احترام کادر سلامت و همچنین پاسداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت استان بیش از پیش این بیماری را جدی بگیرند و در رعایت پروتکل های بهداشتی بکوشند. 


دکتر شهاب معینی مستوفی
معاون بهداشت ورئیس مرکز بهداشت استان

 
news source
روابط عمومي
Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    V6.0.5.0