اخبارو اطلاعیه ها
1397/6/16 جمعه
دیدار رئیس و معاون امور اجتماعی دانشگاه با خیر محترم
دیدار رئیس دانشگاه با خیر محترم حوزه ی سلامت رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از خیر محترم حاجیه خانم میرهاشمی تقدیر کرد
به گزارش وب دا - صبح امروز دکتر حمید درفشی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز با حضور دکتر علیرضا شکیب ، معاون امور اجتماعی و دکتر مهرداد بابایی ، مدیر فوریت های پزشکی و اورژانس 115 البرز از خیر محترم حاجیه خانم صفیه میرهاشمی در پایگاه اورژانس 115 واقع در بلوار سرداران که توسط  این خیر راه اندازی شده بود  تقدیر کرد. 
دکتر علیرضا شکیب ، معاون امور اجتماعی دانشگاه گفت:  پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی واقع در بلوار سرداران کرج که توسط خیر محترم خانم میرهاشمی در مدت ده ماه ساخته و مرحله ی بهره برداری رسیده است و یکی از پایگاه های مهم و  با آمار بالای ماموریت می باشد .
وی با بیان اهمیت ورود خیرین در بخش سلامت به ویژه استان البرز که با توجه به شرایط جغرافیایی و جمعیتی که دارا می باشد نیاز های خدمات  درمانی بیشتر وجود دارد. 
دکتر حمید درفشی ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز ضمن تقدیر از خیر محترم حاجیه خانم میرهاشمی ، کار خیر خانواده ی محترم میرهاشمی را در نزد خداوند صاحب اجر و قرب دانست و افزود :  نیت خیرخوانانه در بخش سلامت یکی از مهمترین اعمال خداپسندانه است چرا که منجر به رفاه و حفظ جان و سلامتی افراد جامعه می شود.
وی ادامه داد : این سری از کار های عام المنفعه و خیرخواهانه معامله با خداوند است و بی شک آثار و برکات آن تا مادام وجود خواهد داشت و خود باعث ترویج روحیه ی خیرخواهی در جامعه می شود. 
دکتر مهرداد بابایی ، مدیر فوریت های پزشکی و اورژانس 115 البرز با اشاره به 55 پایگاه فعال اورژانس در استان خاطر نشان کرد: استان البرز با توجه به همه ی محدودیت های وجود در ناوگان پیش بیمارستانی اما بعد از استان تهران یکی از استان هایی است که بیشترین آمار ماموریت پیش بیمارستانی را دارا می باشد  و یکی از موفق ترین فوریت های پزشکی در کشور می باشد. 
وی با اشاره به اینکه با توجه به موقعیت جغرافیایی و جمعیتی البرز هنوز به 35 پایگاه اورژانس نیاز داریم افزود: البرز در بخش فوریت های هوایی نیز بسیار موفق عمل کرده است به گونه ای که در شهرستان طالقان به سبب راه های صعب العبور امسال 37 مورد ماموریت هوایی داشتیم
عكس هاي مرتبط : 
 

نظر شما

يكشنبه 26 خرداد 1398   18:25:24